Namuose > Naujienos > Turinys
Pekinas Eseno suvirinimo & pjovimo sąžiningos 2016
Mar 11, 2016

Pekinas Eseno suvirinimo ir pjovimo sąžiningos (BEW), kurį bendrai remia Kinijos mechaninės inžinerijos visuomenės (CMES), suvirinimo įstaigos CMES, Kinija suvirinimo asociacija (CWA), suvirinimo įrangos komitetas CWA, vokiečių suvirinimo visuomenės (DVS) ir Messe Essen GmbH, yra viena iš pasaulyje dviejų pirmaujančių profesionalių suvirinimo parodose. Jis pritraukia dešimtis tūkstančių profesionalų – suvirinimo pramonei (gamintojai, platintojai, atstovai, mokslinių tyrimų įstaigų, vyriausybės departamentų ir pan.) kiekvienais metais.

BEW sėkmingai vyksta 20 kartų, ir jis masto išsiplėtė kiekvieną kartą. Nepaisant naujų dalyvių didinti, daug žinomų dalyvių, pvz., Lincoln, Panasonic, Golden Bridge, Kaiyuan grupės, ABB, Pekinas laiko ir t.t., reguliariai, ateiti, kurios užtikrintų kokybe ir standartais mugės. Kaip 21-ojo BEW, Bendrasis parodos plotas buvo 84,700 ㎡with, daugiau nei 900 dalyvių iš 28 šalių, tarp jų, 189 dalyvių buvo iš užsienio. Per mugę, 44,152 lankytojas įrašus iš 49 šalių ir teritorijų atėjo aplankyti mugę. Lankytojai yra daugiausia iš mašinų gamybos, slėginių indų, automobilių gamybos, geležinkelio lokomotyvams, naftotiekių, laivų, aviacijos ir kosmoso pramonės sektorių. Beveik 40 šalies ir užsienio profesionalių žurnalus, susijusios parodos, svetainės pranešė apie mugę.

Kaip didžiausia ir įtakingiausia renginį, BEW yra platforma vidaus rinkoje, taip pat importo ir eksporto prekybos visame pasaulyje. 21 Pekinas Eseno suvirinimo ir pjovimo sąžiningos yra naujo Kinija tarptautinio parodų centro Pekine vykusioje apie 14 – 17, 2016 m. birželio mėn.