Namuose > Naujienos > Turinys
Kinijos "dviejų sesijų" pasiūlyti didžiules galimybes pasaulinės plėtros
Mar 15, 2016

Pasaulio prožektorius šviečia Kinijos anksčiau šį mėnesį, kaip Azijos šalis ruošiasi metinė "dviejų sesijų" ištirti kitas žingsnis sprendimus į savo plėtrą, nustatyti atskleisti didžiulį potencialą pasauliniu mastu.

Ketvirtosios metinės sesijos 12 Nacionalinio liaudies kongreso (NLK), šalies viršų teisės aktų leidėjas, ir ketvirtosios sesijos 12 nacionalinio komiteto, Kinijos Liaudies politinės konsultacinės konferencijos (CPPCC), Kinijos viršų politinis patariamasis organas, bus atidarytas kovo 5 ir 3 d., atitinkamai.

Ekspertai sako, kad šiemet susibūrimai, Brangieji langą pasaulio stebėtojams pažvelgti į Kinijos ateities politiką, kai pasaulyje yra sunkiai skambant silpnas atkūrimo, todėl turėtų kaupti daugiau mandagumas tiek namie, tiek užsienyje.

Ekonominis restruktūrizavimas, sąnaudos orientuotas modelis, kad galimybių

Būsimą NPC sesijoje pamatysite diskusijos ir Kinijos ratifikavimo projektas 13 penkerių metų plane, su diskusijų temos buvo teisėkūra Kinijos tolesnio ekonominio restruktūrizavimo vaidina esminį vaidmenį.

Kinijos viršų vadovybė paskelbė vasario pabaigoje, kad Kinijos bus sustiprinti pasiūlos struktūrines reformas ir žaliosios ekonomikos ir panaudoti vidaus paklausos potencialą. Antra pagal dydį ekonomika pasaulyje dabar perkelia savo priklausomybę nuo investicijų ir gamybos vidaus paklausa ir paslaugų sferos.

Perėjimas padės Kinijai transformuotis į "daugiau patvarus variklis augimo paklausai," pažymėjo Stephen kuoja, JAV Jeilio universiteto vyresnysis mokslinis bendradarbis. "Tai yra labiau prisidėtų prie pasaulinio tvaraus augimo."

Iš tiesų, Kinijos struktūrinio koregavimo jau buvo sulaukta anksti pasiekti rezultatai. Oficialūs duomenys parodė, kad vartojimas sudarė du trečdaliai Kinijos 2015 m. augimas, pereinantis į pagrindinių Kinijos ekonomikos stipruolis.

"Tai tvari tendencijų pokyčių," Kinijos užsienio reikalų ministras Wang Yi sakė jo kelionės į JAV vasario mėn.

Apple mokėti vasaris 18 d. oficialiai pradėjo tarnauti vartotojams Kinijoje, pirmoji šalis Azijoje, kuris turi prieigą prie JAV technologijų milžinė, kuri sudarė užsienio įmonių susidomėjimas Kinijos didžiulė vartotojų rinkoje dėl jos augančią perkamąją galią įžvelgti mobiliųjų mokėjimų sprendimas.

Kaip vieną iš kelių rinkų su spartus augimas, Kinija privalo duoti daugiau galimybių visame pasaulyje, Shlomo Maital, su Izraelio technologijos instituto vyresnysis mokslinis bendradarbis.

Taip pat pirkimo Pūščios premija peržengė sienas. Pernai mačiau Kinijos turistai sudaro 120 milijonų vienadienių ir praleisti daugiau nei 1 mlrd juanių (maždaug 153 mlrd dolerių) užsienyje. Pranešimai ir nuotraukos pirkėjų ir keliautojai iš antra pagal dydį ekonomika pasaulyje dažnai patyrė užsienio antraštės.

Didesnių teisių vartojanθiomis galia kinai, Roach sakė, duos stiprų postūmį į silpnos pasaulio ekonomikos atsigavimo.

Švarus, skaidrus valdymas skatinti užsienio investicijas

Per pastaruosius keletą metų, Kinijos vyriausybė yra įsipareigojusi švaresnis ir skaidresnė valdymas, kurio akių sukurti palankias ir nuspėjamą aplinką užsienio investicijoms.

Artėjančius dviejų sesijų, daugiau šviesos numatoma išplatinti šias pastangas, kuri apima Pekino anti-skiepų kampanijos.

Analitikai sakė dedamos pastangos jau davė apčiuopiamų rezultatų ir sustiprintu užsienio investuotojų pasitikėjimą viena iš pasaulio dinamiškiausia rinkose.

"Kinijos kovos su korupcija atmintinę, dalis paprastai teisės iniciatyvos sustabdyti nuostolių dėl valstybės turto ir stiprinti švaraus valdymo ir užsienio investuotojų pasitikėjimą pelnė pripažinimą ir paramą iš tarptautinės visuomenės," sakė Wang Yukai, profesorius su Kinijos mokslų akademijos valdymo.

Savo 2015 m. ataskaitoje, Šanchajus pagrįsta American Chamber of Commerce sakė, kad korupcijos problema tapo Mažosios iššūkį JAV bendrovių verslą Kinijoje, kuri buvo numestas už du metus iš eilės į 13 vietą, metinis organizacijos vertinimas.

Antikorupcinė kampanija jau buvo puoselėti teisingą aplinką konkurencijos, verslo bendruomenė ir sumažino sunkumų verslui Azijos šalyje, sakė Salvijus Wuttke, prezidentas, Europos Sąjungos prekybos rūmų Kinijoje.

Atvirumas bus kitą raktinį žodį dviejų sesijų metu dėtos į Kinijos investicijų palengvinimu per metus į priekį.

Kinijos prekybos ministerija turi paragino pateikti visuomenės nuomonę apie naują užsienio investicijų įstatymą, kad bus sumažinti apribojimus užsienio investuotojų ir suteikti jiems lengvesnę prieigą į Kinijos rinką.

Užsienio kompanijų gaus iš anksto nustatyti nacionalinį režimą ir dabartinis varginantis atveju-patvirtinimo sistemą pakeis "neigiamo sąrašo" valdymas, priėmus įstatymą.

Stabilus, skaidri ir nuspėjama teisinė aplinka ir rinkos aplinką, kuri skatina sąžiningą konkurenciją bus Kinijos nuolatinių atrakcionai užsienio investuotojams, sakė Doug Gurr, interneto mažmeninės prekybos milžinas Amazon Kinijos prezidentas.

Laimi diplomatijos įsipareigojusi pasaulio gerovę

Praėjusį mėnesį, Kinija pažadėjo prioritetus yra aukštesnio lygio, atvėrimo bendravimui pasauliui savo diplomatinę darbotvarkę artimiausiais metais, kuri taip pat yra karšta tema, būsimą dviejų sesijų.

Ekspertai prognozuoja, kad atstovai aptars tolesnio tokių grand programų įgyvendinimo kaip diržo ir kelias iniciatyvą, kad būtų geriau dalintis Kinijos dešimtmečius trukusi ekonominės plėtros vaisius su kitų šalių, ypač besivystančių tie.

Diržas ir kelias iniciatyvą, su jo pavadinimu, kylančių iš visame pasaulyje žinomų Šilko kelias, kai prijungtas Azijoje, Europoje ir Afrikoje, senovėje, tikslas yra sustiprinti ryšį tarp žemės ir jūros regionų, ir atnaujinti percentruojant infrastruktūros Azijoje ir Afrikoje.

Iniciatyvos, skatinant keitimąsi kapitalas, technologijos ir aukštos kokybės gamybos pajėgumų tarp šalių, palei senovės prekybos kelių, padidins ekonominę ir socialinę plėtrą į Eurazijos ir Afrikos žemyne, sakė Fu Ying, NPC užsienio reikalų komiteto pirmininkė.

Diržas ir kelias, kuris apima iki du penktadalius pasaulyje kontinentinės zonos, ligi šiol gavo daugiau nei teigiamų atsakymų iš daugiau nei 60 šalių, iš kurių jau susieti savo plėtros strategijų kryžiaus regiono planą Kinija pasiūlė.

Diržas ir kelių padės besivystančioms šalims gauti daugiau įtakos su taikų, sakė Severino Bezerra Cabral, direktorius Kinijos instituto ir Azijos Ramiojo vandenyno tyrimų.

Pvz., Pakistanas, centrinės Azijos šalies palei senovės prekybos kelias, ilgai nukentėjo dėl srovės nutrūkimo. Vasaros metu, net jos sostinės Islamabado būtų taikoma galios užtemdymas iki 12 valandų per parą.

Tačiau dėka sklandžiai įgyvendinti Kinijos ir Pakistano ekonomikos koridoriaus, projekto gali pridėti daugiau nei 25 000 megavatų elektros energijos pajėgumų šalies energijos badas, Pakistanas gali būti transformuota į klestinčią ekonomiką.

Pasaulis laukia "plėtra Kinijoje" nurodyta dviejų sesijų, kuri "yra pertvarkyti tarptautinius santykius naujo tipo," sakė Ibrahim Amari, Bagdado universiteto politinių mokslų profesorius.