Namuose > Naujienos > Turinys
Suvirinimo įrangos sektoriaus ataskaita, 2014 – 2017 m. Kinija
Mar 11, 2016

NEW YORK, kovo 9, 2015/PRNewswire /--nuo 21-ojo amžiaus Kinijoje matė sparti suvirinimo įranga pramonei, ir tapti worldand #39; s didžiausia gamintoja ir eksportuotoja suvirinimo įrenginiai. 2013 m. įmonių, kurių metinės pardavimo pajamos per RMB20 milijonų suvirinimo ir pjaustymo įrangos pramonė pasiekė RMB41.18 milijardus, o tai sudaro pajamos praėjusiais metais išaugo 19.49 %. Nuo sausio iki spalio, 2014 m., šių įmonių įgijo RMB34.29 milijardo pajamas.

Kinija suvirinimo mašinų pramonė daugiausia apima Lankinio suvirinimo aparatas, atsparumas suvirinimo aparatas, suvirinimo automatizavimas (speciali mašina automatizavimo ir suvirinimo centras automatizavimas), specialus suvirinimo aparatas, pagalbinė įranga ir jungiamosios detalės. 2013 m. Lankinio suvirinimo aparatas, atsparumas suvirinimo aparatas, suvirinimo automatizavimas (speciali mašina automatizavimo ir suvirinimo centras automatizavimo) ir specialios suvirinimo mašina užima 68.14 %, 3.68 %, b. 8.39 % ir 9.69 % rinkos dalis atitinkamai iš pajamų. Pastaraisiais metais iš esmės sukūrė automatizavimo įranga ir suvirinimo robotai.

Konkurencingas suvirinimo mašinų pramonė turi vidutinio sunkumo koncentracijos laipsnis. Šiuo metu yra maždaug 1500 įmonių Kinijos suvirinimo ir pjovimo įranga pramonei, ir daugiau nei 20 tie iš jų kiekvienas suprantame metinės produkcijos vertės per RMB100 mln. Rinkos dalyviams priimti užsienio bendrovių--Panasonic, OTC, ITW ir ESAB grupė ir vietinių partnerių--Riland, Jasic technologija, Pekinas LAIKO technologijas ir Shanghai Hugong.

Užsienio įmonių taikyti vidutinės ir aukščiausios klasės rinkose. Tangšanas Panasonic yra visada reitinguojama priešakyje Kinijos rinkoje pagal pajamas, platų produktų apima beveik visus pramonės sektoriai. Suvirinimo robotai srities lydere, OTC turi du pardavimo ir paslaugų įmonėse Kinijoje, dvi gamybos bazės (Mudanjiang ir Čingdao) ir keturių mokymo centrų. ITWand #39; s Pekinas Miller daugiausia gamina DW ir DS serijos dujų apsaugoti suvirinimo aparatas ir valdo prekybos ir paslaugų ITW suvirinimo produktų vidaus rinkoje. ESAB grupė nustatė keturias gamyklas ir proceso centre, Zhangjiagang, Yantai, Wuxi ir kitose vietose, Kinijos, susiję su suvirinimo aparatas, suvirinimo medžiagos, automatizavimas ir pjovimo mašina, ir teikiant pirmenybę tokiuose sektoriuose kaip energijos, statybinė technika, transporto, laivų statybos ir ofšoro platformos sukūrimas.

Kinijos bendrovių pažymėkite vidutinės ir žemos kokybės rinkose, ir palaipsniui pakeistos užsienio prekinių ženklų tradicinis lankas ir suvirinimo aparatas rinkose. Riland, Jasic technologija ir Pekinas LAIKO technologijos turi platų produktų linijas ir imtis lyderio pozicijas vidaus rinkoje. Kai kurie gamintojai turi paliesti į lauką suvirinimo automatizavimas ir robotai, pvz., Jasic technologijos, Huayilong ir Shanghai Hugong gaminti suvirinimo robotai bendradarbiaujant su ABB, Kawasaki Heavy Industries ir užsienio bendrovėmis.

Ataskaitoje daugiausia yra toliau nurodytus dalykus:
Apžvalga Kinijos suvirinimo įranga pramonei, įskaitant apibrėžimas, klasifikacija, pramonės grandinės, politika, reglamentus, rinkos dydis, regionines rinkas, importo andamp; eksporto, konkurencinę kraštovaizdžio ir ateities plėtros tendencijos;
Gamyba, pardavimas, atsargų ir konkurencijos modelio rinkos segmentais, įskaitant Lankinio suvirinimo mašinos, atsparumas suvirinimo aparatas, specialios suvirinimo įrangos ir automatinio suvirinimo įrangą;
Profilis, finansinę būklę, produkcijos, pardavimų apimtis, pagrindiniai Klientai, flagmanas produktus, R andamp; D, gamybos bazių ir techninių charakteristikų šešių užsienio įmonėms (įskaitant Panasonic, Obara, Lincoln Electric, ESAB, OTC ir ITW), taip pat 12 vidaus gamintojų (Riland, Jasic technologija, Pekinas LAIKO technologijas, Shanghai Hugong, Huaheng suvirinimo, Kaierda ir Shandong Aotai)