Namuose > Naujienos > Turinys
Kontrastingos suvirinimo metodai naudojami vamzdynų ir naftos perdirbimo gamyklos vamzdžiai
Mar 12, 2016

Kai vienas laukia didžiulis naftos ir dujų įrangos montavimo kaip rafinavimo išplito visoje daug akrų ir atstovaujančių milijonus dolerių įrangos ir infrastruktūros investicijoms, vienas nemato žalios žalios naftos suleidžiamas į naftos perdirbimo, naftos perdirbimo procesui. Tai yra todėl, kad žalia nafta vežama per Požeminis vamzdynas. Siurblinė, kurioje siurbliai naftos vamzdyne yra taip pat toli nuo naftos perdirbimo gamyklos.

Tačiau požeminių vamzdynų ir antžeminėse naftos perdirbimo gamyklos yra vienam tikslui. Tai visuomenei teikti Rafinuotas aliejus ir kitus produktus. Vamzdynas yra vežti žalios naftos ir naftos perdirbimo gamyklos yra rafinuoti šį žalią naftą.

Tai įdomu žinoti, kad šių papildomų konstrukcijų suvirinimo metodų yra visiškai priešingos viena kitai. Kalnų suvirinimo metodai naudojami suvirinimo vamzdyno, kadangi į kalną suvirinimas naudojamas suvirinimo gamyklos vamzdynų sistemos. Net suvirinimo kodus ir tikrinimo metodai yra skirtingi. Vamzdynų suvirinimas yra kontroliuojamas API 1104 kadangi naftos perdirbimo gamyklos vamzdynų darbą kontroliuoja ASME s IX.

Šiame straipsnyje mes ketiname aptarti vieną po kito, kaip ir kodėl du suvirinimo metodai skiriasi vienas nuo kito. Žemiau yra pagrindinių sričių, kur mes daugiausia rasti skirtumas: 1.) suvirinimo jungtimi, 2.) naudoti, spaustuvai, 3.) suvirinimo technika, 4.) standartų taikymas, 5.) elektrodas danga, o 6.) suvirinimo greitis.

Suvirinimo bendros

Skiriamas dujotiekio vamzdžio storis yra paprastai mažiau negu naudojama naftos perdirbimo gamyklos vamzdynai ir naftotiekio vamzdžių galus mašina kampuotas kadangi vamzdžio galai naftos perdirbimo gamyklos vamzdynų bendras rankiniu būdu supjaustyti ir kampuotas. Šie du veiksniai atlieka svarbų vaidmenį nustatant priešinga suvirinimo būdu.

Nuo dujotiekio vamzdžio vamzdžio gale yra gamyklos apdirbti ir sklandžiai, ji yra paprasta naudoti vidaus pakaba reguliuoti abiejuose galuose dujotiekio bendras išlaikyti vienodą šaknų skirtumas be vinutės su plačiomis galvutėmis, todėl kalnų suvirinimo technika (1 pav.) yra geresnis pasirinkimas greitai suvirinimui. Priešingai, tais atvejais, kai naftos perdirbimo gamyklos vamzdynų, ne tik vamzdžio storis yra didesnis, bet taip pat rankų darbo NUOŽULOMIS nėra taip sklandžiai. Smeigtuko siūlių naudojami vietoj spaustuvai ir šaknų skirtumas nėra vienodos kaip ir dujotiekio jungtis. Todėl į įkalnę, suvirinimo technika (2 paveikslas) yra geresnis pasirinkimas.

Dar viena priežastis yra šaknies atotrūkis tarp vamzdynų ir vamzdynų suvirinimo jungtys. Šaknis yra spraga, dujotiekio bendras yra 1,6 mm (3 paveikslas) lyginant su 3 mm bendras vamzdynų suvirinimo (4 pav.). Jungtis su mažesnių šaknų skirtumas gali būti lengvai suvirinama kalnų technika, lydant tiek šaknų veidus, kadangi didesnis šaknų spragas, jums reikia audimo judesio elektrodo saugiklis tiek šaknų veidus.

Naudojimosi spaustuvai
Lygumų vamzdynus, tepami mylių yra suvirintos iš dešinės būdas. Priešingai, augalų vamzdynų jungtys yra parengta ir suvirinimo dirbtuvėse. Siūlės yra daroma bendrai rengiant išlaikyti šį veiksnį.

Vidaus pakaba (5 paveikslas) yra naudojamas viduje dujotiekis bendrą greitai suderinti ir gali būti pašalintas iš antrojo vamzdžio galo, kai šaknų ir karšta eina visiškai. Kadangi dėl trumpas ir linkusi ilgio vamzdynų jungtys, turinčios detalės, suvirinimo jungtys yra pasirengę su arba be išorės tvirtinimo elementai.

Kitas skirtumas yra vinutės su plačiomis galvutėmis. Vamzdynų sąnarių, nėra vinutės su plačiomis galvutėmis yra naudojami kaip šaknis ir karšta eina atliekamos iš karto, kai vidaus pakaba yra vietoje, kadangi atveju augalų vamzdynų, paruošti suvirinimo jungčių siūlės vėlesniame etape naudojami suvirinimo vinutės su plačiomis galvutėmis.

Suvirinimo technika

Kaip buvo paaiškinta, kodėl vamzdynų suvirinimo naudojant kalnų technika ir vamzdynai į kalną technika – kalnų technika du suvirintojai suvirinimo vieną bendrą vienu metu iš viršaus į apačią vamzdžio priešingose pusėse kadangi vamzdyno bendras darbas, vienas suvirintojas baigia visą bendrą suvirinimo iš apačios į viršų, vamzdynų sąnario.

Standartų taikymas

Kaip pirmiau minėta, vamzdynų suvirinimas atliekamas API 1104 kodą ir augalų suvirinimo ASME s IX.

Vamzdynui, suvirintojas bandinys laikomas horizontalioje padėtyje (7 pav.) kadangi augalų vamzdynų suvirintojas bandinys laikomas 45 laipsnių padėtį (8 pav.). Juk vamzdynų virintinių siūlių gaminamos horizontalioje padėtyje ir vamzdynų virintinių siūlių būtų atliekami horizontalios, vertikalios ir 45 laipsnių kampu pozicijas.

Ardomojo bandymo kuponai taip pat yra įvairių metodų, kaip parodyta paveiksle 9 ir 10 pav.

Elektrodas danga
Kalnų virinimo, visi elektrodai naudojami yra celiuliozės danga, kadangi į kalną suvirinimo elektrodas naudojamas šaknų leidimas yra celiuliozės danga ir poilsio yra padarytas mažas vandenilio dengtos elektrodai. Šio reiškinio priežastis yra 1) dujotiekio vamzdynų sienų storis, kuris paprastai yra mažesnis kaip 12,5 mm; 2) lengvai pašalinti šlako; 3) suvirinimo greitis, ir 4) plonas granulių celiuliozės elektrodas. Visi šie reikalavimai vamzdynų suvirinimo, kadangi įmonėje vamzdžių vamzdžio storis yra didesnis, todėl audimo judesio elektrodas turi suvirinti sunkiųjų storio vamzdžių jungtys. Šiam tikslui yra naudojami mažos ir vandenilio elektrodai.

Suvirinimo greitis

Paskutinį kartą- bet ne mažiau svarbu – didelis skirtumas tarp vamzdynų ir augalų vamzdynų suvirinimo yra suvirinimo gamybos greitį. Štai keletas priežasčių, dėl šio skirtumo suvirinimo greitis:

1. vamzdynų jungtys yra koreguojama ir tacked dirbtuvėse ir paprastai vienas suvirintojas užbaigia visą bendrą, suvirinimo šaknies, pildymo ir dangtelio eina. Kadangi lygumų dujotiekio, bendras reguliuojama vidaus pakaba svetainėje ir suvirinimas atliekamas komanda, daugiausia dviejų šaknų praeiti suvirintojai, du karšto praeiti suvirintojai, du pildymo perduoti suvirintojai ir du ribojimo praeiti suvirintojai.

Abu suvirintojai atlikti suvirinimo priešingą pusę dujotiekio bendras ir suvirinimo įgulos juda karavanas atviru dangumi. Todėl suvirinimo gamybos greitis yra daug daugiau nei vamzdynų jungtys suvirinimo dirbtuvėse.

2. kalnų, suvirinimo technika suteikia gerą suvirinimo gamybos dujotiekio kai vamzdžio storis yra daugiausia 12 mm arba mažesnis, kadangi vamzdyno jungtys yra didesnis storis, o į įkalnę, suvirinimo technika reikalauja daugiau laiko; Taigi, suvirinimo produkcija yra mažesnė palyginti su vamzdyno.

3. Kita priežastis greičiau suvirinimo greitis ant vamzdynų yra elektrodas judėjimas iš viršaus į apačią ir ne audimo judesiu. Kadangi elektrodas juda iš apačios į viršų dėl vamzdynų bendrosios ir audimo elektrodo lėtina suvirinimo greitis.

Autorius
Engr. M. Younas Malik
yra kvalifikuotas mechanikas iš The universiteto inžinerijos ir technologijos, Lahore, Pakistanas, ir savininkas yra BS laipsnį techninį mokymą politechnikos mokyklos įsteigtas Oklahoma valstybinis universitetas, Kuveitas. Jis buvo Amerikos suvirinimo visuomenės (AWS) ir Amerikos visuomenė mechanikos inžinieriai JAV nariu.