Namuose > Naujienos > Turinys
Aukštųjų technologijų pramonės šakų priimti ultragarso suvirinimo ir pjovimo
Jul 26, 2016

Nes daugelis aukštųjų technologijų įrankiai ir įtaisai turi palyginti trumpą gyvenimą prieš pakeitė kitas modelis, greitis į rinką — ir manevringumo gamybos procese — suteikia pranašumą gamintojams. Niekur tai abstrakti, kaip į aukštųjų technologijų gamybos metodus, naudojamus sudėtinga procesams, pavyzdžiui subtilus suvirinimo nulinio šilumos metalo dangtelius ir jutikliai, plastiko stovai, pvz., ar pjaustymas, klijavimas ir sandarinimo daugiasluoksnę dangą iš skirtingų medžiagų.unnamed

Ultragarsinis suvirinimas ir pjovimas buvo maždaug nuo 1940-ųjų, ir jis buvo pirmą kartą panaudotas pramoniniu mastu, plastikinių žaislų pramonėje. Dabar, integruoto kompiuterio procesorius ir kontrolės sistemų reiškia, kad taikymo sritis yra šovė kartu su itin didelio tikslumo ir patikimumo.

Rinco Ultrasonics pažangios raidos priešakyje jau daugiau nei 30 metų ir turi patirties ultragarso suvirinimo ir pjovimo ultragarso technologija. Tai naudinga užtikrinant nuolatinį Randamp; D, naujus įrankius ir programas, ir leidžia įmonei pateikti įvairius Moduliniai įrankiai ir darbo vietos, kurios gali būti integruotos specialios paskirties mašinos arba tapo automatizavimo linijos. Jie pristatyti nuosekliai tikslus ir patvarus suvirinimo rezultatų, kuriuos galima atkurti iki begalybės. Šis numatomos efektyvumo ir kokybės reiškia patikimumą, ypač, kai atsižvelgiant į tai, kad sudedamoji dalis gali turėti keletą šimtų ultragarso siūlių.

unnamed-2Paprastai pramoninės inžinerijos naujoves gali būti stabdo didelių išlaidų ir prototipų. Ultragarso technologijos gali labai padėti pateikdama judrus, greita ir pigi alternatyva tradicinių apdirbimo. Tai labai greitai sujungiant technologiją. Aukštųjų technologijų pramonės šakų kreipiasi į ultragarso suvirinimo ir pjovimo, nes ji yra ypač veiksminga termoplastikas, supaprastina įpur kimo procedūras ir taip pat nereikalauja pašildymo metalo detalių. Taikant nebūtų pažeistas. Vidutinis išmaniuoju telefonu, planšetiniu ar nešiojamuoju kompiuteriu greičiausiai buvo per gamybos procesą, kur kai kurie komponentai buvo pagaminti arba surinkti naudojant ultragarso pjovimo ir suvirinimo. Automobilių ir aviacijos pramonės tiekimo grandinę, didinant dislokuoti ultragarso technologijos viską nuo baterijų palydovinės navigacijos prietaisus.