Namuose > Naujienos > Turinys
Meksika, suvirinimo įrangos rinka 2016 sparčiai auganti ekonomika
Mar 12, 2016

Meksika suvirinimo įrangos pramonės 2016 m. rinkos tyrimų ataskaita yra profesionalų ir išsamų tyrimą apie esamą suvirinimo įrangos pramonė.

Ataskaitoje pateikiama trumpą apžvalgą, pramonės, įskaitant apibrėžtis, klasifikacijas, programas ir pramonės grandinės struktūra. Suvirinimo įrangos rinkos analizė pateikta Meksikos rinkose, įskaitant vystymosi tendencijų, konkurencinę kraštovaizdžio analizės ir svarbiausių regionų vystymosi statusą.

Plėtros politika ir planai aptariami taip pat gamybos procesų ir komplektavimo sąnaudų struktūra taip pat analizuojamos. Šioje ataskaitoje taip pat teigiama, importavimo/eksportavimo vartojimo, pasiūlos ir paklausos skaičiai, kaina, kainos, pajamos ir Bendrasis pelnas.

Dėmesys ataskaitoje skiriamas Meksika didelių pirmaujančių pramonės dalyvių informavimo kompanijų veikla, produkto nuotrauką ir specifikacijos, pajėgumų, gamybos, kaina, išlaidos, pajamos ir kontaktinė informacija. Tiekėjų žaliavų ir įrangos ir vartotojų paklausos analizė atliekama taip pat. Analizuojami suvirinimo įrangos pramonės plėtros tendencijos ir jų pardavimo kanalus. Vertinti naujų investicinių projektų įgyvendinamumą ir apskritai siūloma mokslinių tyrimų išvadas.

149 lentelių ir grafikų ataskaitos pateikiama pagrindinių statistinių duomenų apie pramonės būklei ir yra vertingas šaltinis ir nurodymus teikė įmonėms ir asmenims, besidomintiems rinkoje.