Namuose > Naujienos > Turinys
Pranešimas: Robotų suvirinimo smarkiai išaugs 2020 m.
Mar 12, 2016

Pranešimą apie naujai išleistas tikisi pajamų robotų suvirinimo rinka išaugs beveik 40 procentų, kaip kylančios ekonomikos šalimis įgyti supratimą apie jos galimą naudą.

Remiantis analize Frost & Sullivan, robotų suvirinimo rinkos uždirbo pajamų 2,44 milijardų dolerių 2014. Bendra turėtų pakilti iki 3.38 milijardų JAV dolerių iki 2020 m., daugiausia dėl padidėjusio pasaulio supratimas ir į suvirinimo technologijų pažangą ir jų Ilgalaikė nauda.

Frost & Sullivan tikisi pamatyti didžiausią augimą robotų suvirinimo Azijos Ramiojo vandenyno regione, tačiau analitikai taip pat tikisi, kad didinti aktyvumą Rusijoje, Afrikoje, Lotynų Amerikoje ir Artimuosiuose Rytuose.

"Mokymas ir demonstravimas mugėse ir seminaruose bus nustatyti pokalbį dėl plataus masto įsisavinimui robotų suvirinimo visame pasaulyje," sakė Frost & Sullivan analitikas Gura Mahesh.

Sakoma ataskaitoje naudojant robotai lanku ir kontaktinio suvirinimo gamintojai, taip pat žymiai pagerinti energijos vartojimo efektyvumą, kuris padėjo didinti paklausą Šiaurės Amerikoje ir Europoje siūlo didesnį nuoseklumą ir pakartojamumas.

Analitikai tikisi, paklausa didėja, automobilių ir transporto pramonės šakoms – kurį šiuo metu sudaro didžiausią dalį rinkos — o elektronika, sunkiųjų mašinų ir statybos sektoriuose turėtų pasireikšti augimas.

Be to, ataskaitoje tikisi pasiekimus kompozitines ir anglies pluošto medžiagų praplėsti bendrą gamybos automatizavimo.