Namuose > Produktai > Vamzdžių paruošimo įrankiai

Nešiojami elektriniai vamzdžiai ir vamzdžių klojiniai

Nešiojami elektriniai vamzdžiai ir vamzdžių klojiniai
lengvas svoris ir kompaktiška mašina, skirta apdirbimui, apdailai ir suvirinimui iš visų medžiagų, įskaitant nerūdijantįjį plieną, dupleksą, cilindrą ir kitus.
Informacija apie:

Nešiojamoji elektrinė vamzdžių galų apdailos mašina yra nedidelė ir kompaktiška apdailos, bevėlių ir suvirinimo preparatų apdirbimo mašina visoms medžiagoms, įskaitant nerūdijantį plieną, dupleksą, cilindrą ir kitus, todėl vamzdžių galai yra be dulkių ir puikiai tęsiasi tiesiai prie vamzdžio ašies.

Vienas operatorius saugiai, tiksliai ir greitai gamina suvirinimo preparatus, vengiant lėto ir apsunkinto šlifavimo operacijų.

Po susidūrimo vamzdis bus paruoštas orbitiniam suvirinimui ar kito vamzdžio gamybai, idealiai tinka aukšto grynumo ir aukšto higienos pramonės reikmėms, tokioms kaip gėrimas, pieno, farmacijos, vandens valymo, maisto, puslaidininkių pramonė ir kt.


Vamzdis OD

Φ6-76,2 mm (3 ")

Sienelės storis (maks.)

3 mm

Taikoma

medžiaga

nerūdijantis plienas, kartono plienas,

legiruotasis plienas, aliuminis, varis ir tt

Matmenys

435 * 425 * 195 mm

NW / GW

7.4 / 14KG

Variklio greitis

8-45 r / min; 23-40 r / min

Įtampa / dažnis

220V 50 / 60Hz

Galia

1100 W


YOUBEST yra viena iš pirmaujančių Kinijos vamzdžių pjovimo / susidūrimo / beveling įrankių gamintojų ir tiekėjų, kviečiame į didmeninės prekybos pigūs nešiojamų elektros vamzdžių ir vamzdžių galą susiduria mašina iš mūsų gamyklos.
Hot Tags: nešiojamieji elektriniai vamzdžiai ir vamzdžiai, galinti susidurti mašina, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, didmeninė prekyba, pigūs, youbest suvirinimas, youbest pjovimo
Susiję produktai
Tyrimo: